Malý trenér na ruce

Nezařazené

Malý trenér na ruce

7. 9. 2022

Pokud se chcete spolehnout na skutečnou kvalitu hodinek, poté by vás mohla zajímat finská značka Suunto. Právě ona rozhodně patří mezi přední výrobce sportovních a outdoorových hodinek a své modely neustále vylepšuje. Pravdou je, že moderní technologie se zastavit nedá a kdo chce prosperovat, tak musí zkrátka nabídnout, co doba a jedinci požadují na současném trhu. Suunto hodinky vynikají kvalitou, odolností i přesností. Jsou takovým praktickým terénem, který nic neodpustí. Ve světě jsou uznávané chytré hodinky Suunto 9 Peak, které jsou cíleně zaměřeny pro svět outdoorových nadšenců.

hodinky pro sport

Tyto sportovní hodinky Suunto jsou určeny především pro turistiku, cyklistiku, plavání, patří sem i běh i jiné outdoorové aktivity. Například chytré hodinky Suunto 5 Peak mají zajímavý design a rozhodně jim nechybí ani správné funkce pro každého sportovce. Pokročilejší modely hodinek Suunto mají dokonce monitorování tepové frekvence. S každou novou verzí se objeví novinka, která je rozhodně přínosem. Například je velmi zajímavý i přenos dat do počítače na Movescount a vedení tréninkového deníku. Všechny informace budou poté vždy po ruce a také k porovnání, jak se vám daří v tréninku.

sportovní hodinky

Kvalitní materiál, který nezklame

Sportovní hodinky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu a jejich odolnost je naprosto úžasná, stejně tak jako ochrana před UV paprsky. Proto jsou ideální pro jakýkoliv sport. Tělo hodinek je z polyamidu se skleněnými vlákny, hliníkové lunety a náramek si můžete vybrat podle svých vlastních představ. I zde se samozřejmě setkáte s kvalitou a ochrannými prvky. Určitě za zmínku stojí i poměrně velká výdrž baterie, ačkoliv o všem samozřejmě rozhodne to, jak moc budete tyto sportovní hodinky používat. Hodně záleží na sekundovém intervalu, který může být i 14 dní s funkcemi, ale pozor bez GPS. Každý model je specifický, tudíž je třeba vyhledat parametry k příslušnému modelu.