Chytré hodinky i pro delší výpravy mimo civilizaci

Nezařazené

Chytré hodinky i pro delší výpravy mimo civilizaci

23. 6. 2022

Jednou z častých otázek, která už vás také mohla napadnout je, zda je možné se na chytré sportovní hodinky spolehnout i při delší výpravě, kde není přístup k elektrickému proudu. Na tuto otázku je jednoduchá odpověď.

  • Pokud si koupíte kvalitní sportovní hodinky, pak se nemusíte obávat, že vám po prvním dni vypovědí službu.

Jednou z možností jsou pánské sportovní hodinky Suunto 9 Peak. Bez problémů vydrží nabité i více než jeden týden, a navíc vám nabídnou přes 80 sportovních režimů. Poté, co se vrátíte se svých cest a budete mít opět přístup ke svému počítači či notebooku, můžete díky mobilní aplikaci porovnat své výkony a do detailu je analyzovat.

  • Pro náročné sportovce, kteří vyžadují od svých hodinek také dobrou voděodolnost, jsou ideálním řešením hodinky s GPS Suunto S5 Peak.

Příjemným překvapením budou také další funkce. Obáváte se, například, že neodhadnete zatížení a další den budete příliš unaveni na další cestu? Hodinky vás spolehlivě ohlídají. Stačí využít funkci analýzy úrovně stresu a potřebné doby regenerace a základních životních činností.

Doplňkem chytrých hodinek je praktická nabíječka

Chytré hodinky na cesty jsou designově navržené tak, aby byly dobrým doplňkem nejen pro muže, ale také pro ženy. Díky elegantnímu vzhledu mohou být využity i jako dámské sportovní hodinky. Je zřejmé, že hodinky bude nutné po nějaké době nabít. K tomu poslouží nabíječka, kterou díky své poddajnosti snadno přibalíte a rozhodně vaše zavazadlo nijak nezatíží.

  • Dostatečná délka kabelu (100 cm) umožní pohodlné používání.
  • Kabel je opatřen USB koncovkou.

    • Tím pádem je možné nabíjení hned dvěma způsoby.
    • Buď ji s pomocí síťové nabíječky zasunete do klasické zásuvky anebo použijete počítač či notebook.

Síťová nabíječka disponuje parametry max. 5 V/0,5 A.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup