Fuj plastové obaly

Nezařazené

Fuj plastové obaly

3. 5. 2021

Tak nějak doufáme, že si to dnes říká více a více lidí. Ano, chápeme, v čem tkvěl jejich úspěch – byly praktické a nemuselo se s ním nic dělat, jen je pak správně vyhodit do správného (žlutého) kontejneru. Ale co se s nimi děje dál, to zajímalo už málokoho. Určitě se dost možná ani dříve před takovými dvaceti lety ani takové plastové obaly netřídily. A kde teď jsou? Kdoví. Možná zahrabané hlínou na skládce. Za jak dlouho se rozloží? Možná nikdy. Ale nebuďme smutní, teď se konečně začalo s tímto problémem něco dít! Začalo se to řešit, a to je správně. Sami sobě si řekněme – hledejme ty alternativy, pojďme do toho. Co třeba takové jedlé nádobí.

153-1_jedla-brcka-na-piti-6-mm-delka-22-5-cm--cerne--30-kusu

Ano, to je ono, to se mi teď hodí

Týden se chýlí ke konci a přichází víkend. Víkend, kdy máme na starosti organizaci svatby nebo nějaké větší oslavy. Jak ale zaujmout a udělat něco nově a jinak. Dost dobře možná je tu od toho tento článek, který vám napoví nebo našeptá, co byste mohli udělat trochu jinak. Využít jedlé talíře a další nádobí, které prostě na oslavě budete „podávat“ společně s jídlem uvnitř něho. Můžete všude rozvěsit tabulky s nápisy – nemusíte uklízet, stačí, když to po sobě sníte.

174_banner-1364x1024-kombinace-02

Všichni budou zaskočení

Určitě za vámi každý bude chodit a ptát se, co to má znamenat. Obrňte se trpělivostí a úsměvem jim říkejte, že tomu tak opravdu je, že si po sobě mohou všechny ušpiněné věci sníst a udělají tak radost vám jako hostiteli i vašim pomocníkům, kteří by jinak museli nádobí mýt celé odpoledne a možná i druhý den, aby se místo vrátilo do pořádku jako před oslavou. Na snack baru budou moci hosté sníst jedlé lžičky, kterými si zamíchají kávu nebo jiný oblíbený nápoj. Také zmrzlinu si s nimi mohou dát a pak je sníst. Fantazii se meze nekladou, prostě jak se jim zamane. Tyto talíře by zvládly i teplou omáčku, nemusíte se bát.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup